VV Black Boys 35+ weer de wei in!

A.s. vrijdagavond om 19:50 uur gaat VV Black Boys 35+ weer los. Er wordt gevoetbald op het terrein van LSC 1890.

In 2018 zijn wij gestart met het 35+ voetbal bij VV Black Boys. Voor veel 35plussers is het voetballen op een groot veld en de daaraan nog wel eens gekoppelde blessures een lastige aangelegenheid. Ook valt het niet altijd mee, gezien het sociale leven waar in wij verkeren, om elke zondag je te verbinden aan het competitie voetbal.

Hierin wilde VV Black Boys met het introduceren van het 35+ voetbal voorzien. Gevoetbald wordt er op de vrijdagavonden waardoor er tijdens een seizoen genoeg vrije zondagen overblijven om andere dingen te doen. Dus af en toe uitwedstrijden maar meestal lekker voetballen in Sneek.

Het doel is om op een gezellige en sportieve manier in beweging te blijven door middel van een lekker potje voetbal….

Aan de voorjaarscompetitie doen de volgende teams mee:

Arum 35+, Black Boys 35+, LSC 1890 35+, Scharnegoutum 35+ en Tzum 35+.

DUS:

–         7 tegen 7 op een half veld

–         Voetballen op vrijdagavond met mensen van VV Black Boys onderling en 35+ teams in de nabije regio

–         Niet elke zondag een verplichting

–         Vrijblijvend de mogelijkheid tot trainen

Mocht dit je wat lijken of heb je vragen neem dan contact op met:

Jan Willem Stoelwinder, tel: 06 10072764