Vrienden Van Blackboys

Al jaren worden wij gesteund door de “Vrienden Van Blackboys”. Hier zijn wij ontzettend trots op!

Deze vrienden ondersteunen de club waar nodig en dit wordt uiteraard zeer gewaardeerd. De reeds aangemelde vrienden hopen dan ook dat meer mensen zich geroepen voelen om zich hierbij aan te sluiten. Al velen gingen u voor. Voor 50 euro per jaar wordt u toegevoegd aan de lijst met vrienden van Black Boys.

Jaarlijks zullen de leden van de vrienden van Black Boys, door middel van een vergadering, bekijken waar het opgespaarde bedrag het beste van past komt. Dit kunnen bijvoorbeeld extra activiteiten, kleding, of materialen zijn.

Lid worden?
Dat kan! Neem hiervoor contact op met:
Johan van der Ven via 0610404515
Catrinus Kamstra via 0515419404
Arend Klein via 0610643210
Tot ziens langs de velden