Voorlopige teamindelingen

Hieronder staan de voorlopige indelingen en voor zover bekend de begeleiding van Black Boys1, 2 en 3, Black Boys zaal 1, Black Boys Dames 1 en 2, Black Boys G1, Black Boys C1 meiden, Black Boys D1G en Black Boys E1G.

Black Boys 1

Herman Koopmans (keeper)
Simon Dotinga (keeper)
Anne Pruiksma (keeper)
Jordi Albada
Roelof Bleiijnga
Mladen Dubravac
Kewin de Jong
Alex de Jong
Nicky de Vries
Lars Niemarkt
Josue Molina Perez
Harry Terpstra
Dennis Niemarkt
Tolga Yilmaz
Antonino Serra
Dennis Kempen
David Starcevic
Ryan Roosjen
Erwin de Vries
Richard Nieuwland

Hoofdtrainer: Ate Breeuwsma
Assistent trainer: Rinze Idzinga
Team manager: Jan willem Stoelwinder
Leiders: Rudi Bleeker, Alex de Jong
Verzorgers: Ferry Loolofs, Mirjam Palsma
Grensrechters: Rein Roosjen, Wiepie de Vries
Fysiotherapeut: Wiesje Doevendans

Black Boys 2

Sander de Vries(k)
Tim pas
Robby Terpstra
Vincent Dijkstra
Hoger Alomar
Lolle de Jong
Snehal Puri
Dennis Ypma
Kelvin Abelsma
Oetse de Jong
Jelmer Wijnstra
Stefan Obbink
Jan Rudmer Terpstra
Berend Jansen
Michael Jansen
Roy Riemersma
Richard de Jong jr.
Salih Kus
Martijn Wolthuizen
Stevie Boersma
Sander Nieuwland

Reserve:
Wessel Dijk
Ruben Burger
Danny van Westerhuis

Trainer: Richard Venema
Assistent trainer: Rinze Idzinga
Leiders: Lolle de Jong, Tim Pas
Grensrechter: Dicky de Jong

Black Boys 3

Bassie Veenstra(k)
Richard de Jong
Rick Boersma
Johan Bosma
Marcel Laagland
Ibrahim Aissa
Ralph Kedde
Koos van der Zwaag
Marco Soddu
Steven Jaasma
Johan Hobma

Reserve:
Leon Huisman de Jong
Tjalling vd Zee
Arnold Grasman
Ane de Vries
Jos Zijlstra

Trainer: Richard Venema/Rinze Idzinga
Leider: Koos van der Zwaag/Marco Soddu
Grensrechter: Douwe Peetsma

Black Boys Zaal 1

Sander Vries (k)
Dirk Meijerink
Alex de Jong
Tarik Hamdi
Richard Hamstra
Lars Niemarkt
Erwin de Vries
Mark de Haan
Tolga Yilmaz
Arjen Brinksma
Marc Bosma

Leider: Dirk Meijerink

Black Boys Dames 1 7×7

Yvonne Laagland
Nellie Deinum
Astrid de Jong
Esther van der Veen
Femke Schoo
Jennifer de Jong
Afke Kooi
Audrey Mulder

Trainer: Tim Pas
Leider: Yvonne Laagland

Black Boys Dames 2 7×7

Amber Meleney
Rebecca van der Meer
Louisa Scholten
Alice Riemersma
Annetta van Aalderen
Sandra Koemans
Gabriella Jansen
Ramona Bloemhof
Geertje Blom

Trainer: Berend Jansen
Assistent trainer: Kewin de Jong
Leider: Amber Meleney / Louisa Scholten

Black Boys G1

Floris Bies
Tjeerd Jan Biesterbosch
Anne Iris Cnossen
Luke Dijkstra
Jeroen Douma
Mohamed Faraq
Patrick Hiemstra
Daniel Hommy
Johan Leistra
Marcel Macco
Richard Mollema
Jeroen van der Pol
Fokko Postma
Remko Remery
Hendrik Sijswerda
Jeffrey van der Sluis
Gerard Smid
Ype de Vries
Joost Jan Oosterhof
Hendrika Planting

Trainer/Leider: Simon Terpstra / Rob(Snor) van Wijngaarden

Black Boys C1 meiden 7×7

F. Bloemhof
L. Boersma
Q. Van Dijk
M. Hekalo
S. Hulshoff
E. Leenstra
C. Stoelwinder
A. Walstra
N. Van der Werf

Trainer: Jan Willem Stoelwinder

Black Boys D1G 7×7

Simon Abrehaley-Tsebeke
Dennis Beitsma
Daniel Escalona
Danisha Hafidi
Remco Scheffer
Justin Stoelwinder
Auke Verwer
Demian de Vries
Wesley Zwennes
Hessel Ronner

Black Boys E1G

Djaro Bosma
Nick Draaisma
Oreily de Jong
Mohammed Musa
Wine Vita
Mauro de Vries
Fatima Zamani
Sem de Haas