Volg je voeten …

Met de bal aan de voet op weg naar een nieuw avontuur. Volg je voeten… en kom voetballen bij VV Black Boys!

VV Black Boys organiseert op woensdag 11, 18 & 25 april proeftrainingen voor alle jeugd!
Tijdens die proeftrainingen ervaren kinderen het plezier van voetbal. De trainingen worden door enthousiaste trainers begeleid en zijn de ideale mogelijkheid voor jouw kind om het plezier van voetbal en van het spelen in een team te ontdekken.

​Uiteraard mogen jongens en meiden die al lid zijn, een vriendje, vriendinnetje, klasgenootje, neefje, nichtje, buurjongen of buurmeisje meenemen naar de training, waarbij ze dan op laagdrempelige manier kennis kunnen maken met het voetbal..

Wil je komen proeftrainen om te proberen of voetbal wat voor je is?
Dat kan natuurlijk! Stuur dan een berichtje voor informatie/tijden naar:

  • Anneke, voor alle meiden t/m 15 jaar: 06-21291963
  • Sybren, voor alle jongens t/m 19 jaar: 06-28564092

Dus… volg je voeten en we zien je snel bij VV Black Boys!

‘Volg je voeten’ is een campagne van de KNVB.