Verlies Black Boys 1 in oefenduel

De wedstrijd van Black Boys tegen Irnsum werd wegens terreinomstandigheden afgelopen zaterdag reeds afgelast. De technische staf had daar in de planning al rekening mee gehouden en voor het geval dat een oefenduel tegen Zwaagwesteinde als schaduwwedstrijd ingepland.

Die wedstrijd bracht de mannen van trainer Jappie Booij vanmiddag geen succes. In de krachtmeting bleken de mannen van Zwaagwesteinde die in de derde klasse een plaats in de middenmoot innement, slagvaardiger dan de Zwartjes en die slagvaardigheid werd uiteindelijk omgezet in vijf treffers. Black Boys kon helaas niet tegenover de treffers van Jan Eisma, Peter Jan Schuts (2x), Hette Visser en Jilt Venema stellen en derhalve eindigde deze op zich nuttige oefenwedstrijd in een 5-0 zege voor de ploeg van trainer Henk Buning