textielstra.nl breidt capaciteit voetbaldagen uit

Vanwege de grote belangstelling heeft de organisatie van de textielstra.nl voetbaldagen besloten het aantal plaatsen bij de F- en E-pupillen uit te breiden van 80 naar 100. Ook bij de leeftijdscategorie D- en C-junioren zijn nog plaatsen beschikbaar.

De voetbaldagen, waarbij onder leiding van gediplomeerde en professionele trainers en in samenwerking met de Regionale Voetbal Academie en de Keepersacademy Sierd van den Berg een aantrekkelijk trainingsprogramma wordt afgewerkt, worden op 19, 20, 21 en 22 oktober gehouden op het sportcomplex van ONS Boso Sneek.

Voetballers en voetbalsters kunnen in beide leeftijdscategorieën dus nog meedoen, maar wees er snel bij, want vol is nu echt vol. Degenen die actief willen zijn in de herfstvakantie en hun technische en tactische vaardigheden willen verbeteren, kunnen zich aanmelden op www. textielstravoetbaldagen.nl. Op deze website staat ook alle andere informatie over dit prachtige voetbalevenement.