Prachtig Sinterklaasfeest bij Black Boys

Op zondag 29 november stond met dank aan de feestcommissie van onze vereniging en aan sponsor D. Huitema Schilders en Perfectionisten het Black Boys-Sinterklaasfeest op het programma en vanaf 15.30 uur was het een drukte van belang in de kantine op sportpark Het Schuttersveld.

Sinterklaas en zijn Pieten mochten een grote schare jonge All Blackjes verwelkomen en hadden voor iedereen een leuk cadeautje meegebracht, Ook aan de inwendige mens was gedacht, want behalve pepernoten, taai-taai en andere snoep, was er voor iedereen ook patat en limonade. Daarnaast kon de jeugd onder leiding van Michael van Dijk en Richard Venema in de sporthal aan verschillende spelletjes meedoen. Sinterklaas en zijn Pieten kijken dan ook met een tevreden gevoel terug op dit prachtige Sinterklaasfeest, dat door de feestcommissie perfect was georganiseerd. Zij keerden een week later uitermate voldaan terug naar Spanje en hopen, dat ze volgend jaar weer bij de kinderen van Black Boys te gast mogen zijn.

Er zijn hier meer foto’s te vinden.