Nieuwe trainers + overige voorlopige selecties

Black Boys heeft Gerlof Sloterdijk aangesteld als trainer van de B-selectie. Sloterdijk is in het bezit van het diploma TC2 en was eerder in Friesland werkzaam bij o.a. SDS, Nieuweschoot, LVV Friesland en Sc. Berlikum. Het afgelopen seizoen was de 61-jarige oefenmeester hoofdtrainer van Flamingo SC in Leeuwarden. Daarnaast zijn Rogier Otte en Marc Bosma door Black Boys benoemd tot trainers van de derde selectie.

Verder stelde de club Michael van Dijk aan als hoofdtrainer van de jeugdafdeling. Van Dijk heeft de opleiding aan het CIOS afgerond en is in het bezit van het diploma TC3. De 23-jarige Michael van Dijk heeft ondanks zijn jonge leeftijd veel ervaring met het trainen en begeleiden van jeugdteams en is bij Black Boys o.a. betrokken bij de organisaties van de succesvolle jeugdclinics.

Naast de A-selectie die al eerder bekend werd gemaakt, zijn inmiddels ook de overige selecties en hun begeleiding bekend. Black Boys neemt komend seizoen met vier seniorenteams aan de competitie deel. Dat is één minder dan in het afgelopen seizoen en dat heeft te maken met het feit, dat veel spelers in verband met hun werk resp. hun studie helaas niet altijd beschikbaar (kunnen) zijn. Om die reden heeft Black Boys besloten het aantal teams te verminderen en het aantal spelers per team uit te breiden, zodat alle wedstrijden gewoon doorgang kunnen vinden. Hieronder staan de selecties van het tweede, derde en vierde elftal en de begeleiding.

Black Boys 2
Kelvin Abelsma
Hoger Alomar
Bob van Bruggen
Co Bouis (k)
Yucel Gozuacik
Thomas Hendriks
Daniël Huisman
Salih Kus
Richard Nieuwland
Tim Pas
Snehal Puri
Gino Smaak
Robby Terpstra
Forrest Thomas
Wesley de Vries

Trainer: Gerlof Sloterdijk
Leider: Tim Pas

Black Boys 3
Ibrahim Aissa
Johan Bosma
Marc Bosma
Patrick Dam
Jacco van Delden
Johan Hobma
Frank Hoogendijk (k)
Steven Jaasma
Richard de Jong
Ralph Kedde
Marcel Laagland
Marco Soddu
David Starcevic
Bas Veenstra
Ane de Vries
Koos van der Zwaag
Alex van der Zee
Tjalling van der Zee

Trainer: Rogier Otte en Marc Bosma
Leider: Marc Bosma
Grensrechter: Douwe Peetsma

Black Boys 4
Stevie Boermans
Ruben Burger
Simon Dotinga
Vincent Dijkstra
Sander Hamersma
Lolle de Jong
Dennis Kempen
Sander Nieuwland
Stefan Obbink
Tjemme Piso
Jan-Rudmer Terpstra
Arjen Veensma
Laurens Visser
Roelof de Vries
Danny Westerhuis
Jelmer Wijnstra
Martijn Wolthuizen

Trainer/Leider: Lolle de Jong en Sander Nieuwland