Nabeschouwing Black Boys 1 – De Blesse 1

Black Boys had moeite met de bizarre omstandigheden op sportpark Het Schuttersveld, waar de wind altijd vrij spel heeft en waar het in vergelijking met de andere sportcomplexen in Sneek altijd een graadje of drie kouder lijkt te zijn.

De formatie van trainer Jappie Booij deed ondanks de harde westerstorm in ieder geval wat men moest doen en wees hekkensluiter De Blesse gedecideerd met 3-1 terug. Met die overwinning revancheerde de ploeg zich voor de uitglijder van twee weken gelden, toen de :All Blacks” tegen Oldeboorn na een veelbelovende eerste helft in het tweede bedrijf alsnog kopje onder gingen. Black Boys handhaafde zich daarmee op de tweede plaats en bovendien werd het gat met koploper Warga, dat thuis verrassend met 0-1 onderuit ging tegen Oosterlittens, weer iets kleiner. Daarmee werd het ondanks de belabberde omstandigheden toch nog een mooie zondag voor de :All Blacks” en dat na een al even mooie zaterdag, waarop de E1 zo goed als zeker de titel in de najaarsreeks veilig stelde.