Introductietraining Black Boys jeugd

Op woensdag 1 maart a.s organiseert de jeugdafdeling van Black Boys een introductietraining.Bij die training mag ieder jeugdlid een vriendje of vriendinnetje meenemen naar de training.

Dus als je een buurjongetje/-meisje, neefje/nichtje of vriendje/vriendinnetje hebt, die graag een keer met jou wil meetrainen, neem hem/haar dan volgende week woensdag mee. De training vindt plaats op het kunstgras op Sportcentrum Schuttersveld. De training begint om 17.30 uur en duurt tot ongeveer 18.30 uur.

Wel vragen we jou om even aan Rudi Bleeker (rbleeker@vvblackboys.nl) te laten weten, wie je komende woensdag meeneemt en om een half uur voor aanvang van de training (17.00 uur) aanwezig te zijn. Hieronder staat de flyer van de introductietraining, zodat je alles nog eens goed kunt bekijken.

2017-02-22_vvBlackBoys_poster_werving_jeugd_introductietraining