Competitie-indeling Black Boys 1

De KNVB heeft vandaag de competitie-indelingen en dus ook die van de vierde klasse A Noord bekend gemaakt. Ten opzichte van vorig seizoen heeft die klasse nogal wat wijzigingen ondergaan en hoewel een aantal “nieuwkomers” beslist geen onbekende is, komt Black Boys toch een aantal “nieuwe gezichten” tegen.

De “All Blacks” ontmoeten komend seizoen met Dronrijp, Irnsum, Oldeboorn en Oosterlittens een aantal opponenten, die ook vorig seizoen onze wedstrijdposters sierden. Verder gaat de formatie van trainer Ed Laagland een aantal malen richting Heerenveen voor de duels met Nieuweschoot en Read Swart. Verderop langs de A7 liggen de complexen van Blue Boys (Nij Beets) en ONB (Drachten) en dat van THOR, waarmee Black Boys in het eerste jaar na de terugkeer in de vierde klasse ook al eens de degens kruiste. Met v.v. de Wâlden uit Damwoude en v.v. Zwaagwesteinde zijn  ook twee ploegen uit Noordoost Friesland in de vierde klasse A ingedeeld, terwijl het kompas voor de overige ploegen i.c. v.v. Dronrijp, v.v. Sint Jacob en SC Terschelling richting het noorden wijst. Op onderstaande kaart staat de geografische spreiding van onze tegenstanders in het seizoen 2017-2018.

step0004