Black Boys on Tour

In het kader van het project “sportyf, wille en fit” van de gemeente Súdwest Fryslân heeft onze jeugdtrainer Richard Venema namens Black Boys vanmiddag een clinic/voetballes verzorgd op basisschool “De Oudvaart” in de Stadsfenne (zie onderstaande foto’s). Die demonstratietraining vond plaats op een kunstgrasveld naast de school en er werd door een kleine twintig deelnemers meegedaan.

Richard Venema gaf al eerder op de Johannes Postschool een vergelijkbare en eveneens succesvolle voetbalclinic. Voor de komende weken staan er in het kader van voornoemd project nog twee demonstratietrainingen op de agenda en wel op woensdag 16 en donderdag 31 maart a.s., beide keren vanaf 13.00 uur tot 14.00 uur. Scholen die geïnteresseerd zijn in een voetbalclinic van Black Boys kunnen zich hiervoor nog aanmelden. Meer informatie en aanmelden: klik hier of neem rechtstreeks contact op met voetbalvereniging Black Boys.

IMAG0652 IMAG0651