Black Boys F1 – Oeverzwaluwen F2

Het was super spannend en leuk we gingen spelen tegen Oeverzwaluwen, uitslag: 2-2. De 1e doelpunt was door oeverzwaluwen Jayden vlegels was keeper en de super goal was gemaakt door Giovanni vlegels  gemaakt en het was rust, trainer Robert zei jullie doen het super echt en we kregen limonade en En danny zei Jayden vlegels mag ik keeper zijn, en Jayden vlegels zei ja dus was danny keeper, en we gingen spelen en Giovanni vlegels moest op wissel en toen werd er een doelpunt gemaakt door Djaro wat mooi en trainer Alex was super trots en trainer Robert ook en de rest natuurlijk en Jayden vlegels had ook een kans maar jammer net niet, en toen had oeverzwaluwen de bal en ze hadden een doel 2-2 en toen had Giovanni Vlegels  de bal en Giovanni vlegels had ook bijna nog eens gescoord, net niet en het was afgelopen en toen gingen we penalty’s schieten en Giovanni vlegels had Gescoord ,Jayden vlegels , Mauro, Jovanny stoelwinder.

Spelers: Giovanni, Jayden Vlegels, Danny, Mauro, Nick, Selena, Jovanny, Justin, Jayden van Delden, Djaro.
Leiders: Robert, Alex.

Verslaggever: Giovanni Vlegels